PrzygodowaTV

PrzygodowaTV

19 marca 2018 0 przez Mateusz Śmigły

Zabytki sprzed kilku tysięcy lat, tajemnice Templariuszy, zapomniane ruiny, czy złoto Wrocławia ukryte w sztolniach Wielisławki.

O wszystkim tym możecie dowiedzieć się za sprawą pięknej Pani archeolog, autorki PrzygodowaTV

 

Tropiciele Historii polecają:

Mądra, wygadana, atrakcyjna – tak można określić twórczynię programu PrzygodowaTV. Małgorzata Koszkul, bo tak się nazywa, odwiedza wraz ze swoimi widzami ciekawe miejsca, głównie w Polsce i opowiada o ich historii czy związanych z nimi legendach.

Pomysł na kanał zrodził się jakiś czas temu i jak przyznaje Małgosia ma to niemały związek z jej wykształceniem i karierą zawodową. – Jestem magistrem archeologii oraz magistrem kulturoznawstwa starożytnych cywilizacji świata Uniwersytetu Jagiellońskiego. Archeologia to zarówno moja pasja jak i praca. To właśnie dzięki tej ostatniej wiele podróżowałam, głównie po Polsce. Wielokrotnie trafiałam do miejsc naprawdę ciekawych, z interesującymi zabytkami, historiami. Czasami te miejsca były słabo znane pod względem turystycznym. Pomyślałam wtedy – a może by tak pokazać je innym? I tak powstał pomysł na kanał na YouTube – opowiada.

Ruiny na wyspie:

Ślady tragedii z przeszłości:

Tajemnicze groby sprzed wieków:

Śladem Drogi Sudeckiej:

W cieniu dawnych bogów (Ślęża):

Najnowszy film od PrzygodowaTV !!!

 
Kurhany, obrzędy i odcisk sznura:

więcej na: PrzygodowaTV YouTube

oraz na profilu facebook: FB PrzygodowaTV

Zespół Tropicieli Historii